РЕДОВНА ЛИНИЈА ЗА ЦРНА ГОРА

Почитувани патници нашата компанија Ганиќ Ексклузив од 01.06.2021 започнува со редовен автобуски превоз за Црна Гора. Превозот се одвива преку Косово и Албанија.

📍Се патува со лична карта.

📍PCR тест не е потребен.

📍Поаѓање од Дрводекор во 22:30

📍Релација Скопје – Улцињ – Бар – Сутоморе – Будва – Тиват – Херцег Нови.

  • Цена на повратен билет 2490 денари.
  • Цена на билет во еден правец 1850 денари.

Попуст за деца:

  • Цена на повратен билет за деца од 0-2 години 740 денари.
  • Цена на билет во еден правец за деца од 0-2 години 550 денари.
  • Цена на повратен билет за деца од 2-12 години 1245 денари.
  • Цена на билет во еден правец за деца од 2-12 години 550 денари.

Патувајте удобно и безбедно со нашите високо туристички автобуси.

Информации и резервации на:

071775529 ; 071639804.