Ksamil, Saranda - 7 Days

albania
Почитувани колеги, патници, пријатели..
Ви благодариме за успешната соработка, заедничката дружба, убавите моменти од реализицијата на летните аранжмани за Ксамил, Саранда- Албанија за оваа сезона Лето 2020.
🔥 Последен термин за оваа сезона:
👉 26.09-03.10.2020
👉 Хотел Дрилони 3* на база ноќевање со појадок
👉169€ полупансион
Информации и резервации:👇
☎️ 023 117 771
📲 071 775 529
e-mail: ganic. ekskluziv@yahoo
Се патува со лична карта преку граничниот премин Ќафасан, за влез во Албанија не е потребен PCR тест.

You can send your enquiry via the form below.

Ksamil, Saranda
Price From
ден7.500 Per Person
Add Travelers
Adult
ден7.500 Per Adult
Need Help With Booking? Send Us A Message