ВИЛА ЛАНА – СУТОМОРЕ

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Вила Лана се наоѓа во Сутоморе,  на помалку од 300м. оддалеченост од плажа и околу 10 минути од центарот на градот.

Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 сoби. Сите соби се комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон.

Исто така поседува свој сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите во вилата.

ЦЕНОВНИК – ЦРНА ГОРА ЛЕТО 2021 | ВИЛА ЛАНА – СУТОМОРЕ
ТЕРМИН 11.06-18.06 18.06-25.06 25.06-02.06 02.07-09.07 09.07-16.07 16.07-23.07 23.07-30-07 30.07-06.08 06.08-13.08 13.08-20.08 20.08-27.08 27.08-03.09 03.09-10.09
НОЌЕВАЊА 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
1/2 159€ 169€ 179€ 199€ 219€ 219€ 229€ 239€ 249€ 249€ 239€ 219€ 179€
1/3 199€ 209€ 219€ 269€ 289€ 289€ 299€ 309€ 319€ 319€ 309€ 289€ 219€
1/4 229€ 239€ 249€ 295€ 319€ 319€ 329€ 339€ 349€ 349€ 339€ 319€ 239€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
10% ПОПУСТ НА СИТЕ ТЕРМИНИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.06.2021

You can send your enquiry via the form below.

ВИЛА ЛАНА – СУТОМОРЕ