Ксамил, Саранда

albania
Почитувани колеги, патници, пријатели..
Ви благодариме за успешната соработка, заедничката дружба, убавите моменти од реализицијата на летните аранжмани за Ксамил, Саранда- Албанија за оваа сезона Лето 2020.
🔥 Последен термин за оваа сезона:
👉 26.09-03.10.2020
👉 Хотел Дрилони 3* на база ноќевање со појадок
👉169€ полупансион
Информации и резервации:👇
☎️ 023 117 771
📲 071 775 529
e-mail: ganic. ekskluziv@yahoo
Се патува со лична карта преку граничниот премин Ќафасан, за влез во Албанија не е потребен PCR тест.

You can send your enquiry via the form below.

Ксамил, Саранда