Популарна шопинг авантура во Приштина - 1 Day

shoping-vo-pristina
👉Две особи одат еден плаќа 🔥
👉ЦЕНА: 800 денари
👉Термини:
✅ Секоја сабота во Октомври
👉31.10.2020
✅ Програма
Програма:
Состанок на групата 06:30 часот на Дрво Декор.
Заминување кон Приштина во 07:00 часот
Пристигнување во Приштина во утринските часови. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Приштина. Во 14:00 часот се заминување кон шопинг центарот ROYAL MALL кој се простира на површина од 15 000 м2 со над 50 продавници. На приземјето се наоѓаат бутиците, продавници за козметика, продавници за електроника, продавници за деца. На вториот кат се наоѓаат кафулињата, ресторани, игротека за деца, итн… Има капацитет да ги задоволи најразличните желби на купувачите, па затоа никогаш нема да погрешите
✅ Во цената е вклучено:
🚎Автобуски превоз
🏢 Посета на најпознатиот Royal Mall
👉 Шопинг во центарот на градот
👉 Туристички водич
👉 Не е потребен PcR тест

You can send your enquiry via the form below.

Популарна шопинг авантура во Приштина
Price From
ден800 Per Person
Add Travelers
Adult
ден800 Per Adult
Need Help With Booking? Send Us A Message