УЖИВАЈТЕ ВО Tanushaj Beach Resort  -ШЕНЃИН

8 Days

Албанија

Екслузивниот Tanushaj Beach Resort   има одлична локација на само 1 минута пешање до плажа. Сместен воШенѓин, на 200 метри од плажата Шенѓин, Tanushaj Beach Resort нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, надворешен базен и бар. Со бесплатен Wi-Fi, овој хотел со 4 ѕвезди има градина и приватна плажа. Сместувањето обезбедува 24-часовна услуга на рецепција како и услуга во собите и менувачница за гостите.

Плажата Ylberi е на 1,8 km од сместувањето, додека Rana e Hedhun плажата е 2,2 km. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Мајка Тереза ​​во Тирана, на 45 км од одморалиштето Танушај Бич.

Tanushaj Beach Resort   е високо оценет од страна на гостите (8.1)

ЦЕНИ ОД 40 ЕВРА ПО ЛИЦЕ ОД ДЕН СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ ЗА ШЕНЃИН:
– Скопје (Дрводекор) – 40€ (2480 денари)
– Куманово (бензинска Макпетрол или автобуска) – 50€ (3100 денари)
– За деца (02-11.99 год.) се одбива 10€ од цената за возрасен
– За билет во еден правец се одбива 10€
ОПШТИ НАПОМЕНИ:
– За резервација задолжително е уплата на аванс 30% од вкупниот износ, а остатокот се доплаќа најдоцна 10 дена пред поаѓање
– Цените се дадени во евра за наем на студио, а плаќањето е во денари (1 евро = 62 денари)
– Уплатата може да ја извршите директно во агенција или на жиро сметка
– За ова патување потребен е валиден биометриски пасош или лична карта
– За оваа понуда важат општите услови за патување на Т.А Ганиќ Екслузив.

Itinerary

Day 1 :

Во цената е вклучено:

  • * Цените се изразени по лице од ноќевање со појадок и вечера

Во цената не е вклучено:

  • *автобуски превоз

You can send your enquiry via the form below.

УЖИВАЈТЕ ВО Tanushaj Beach Resort  -ШЕНЃИН