Турција, Егејски Брег, Бодрум Хотелот се наоѓа во Ѓумбет, на 3 км од центарот на Бодрум и 42 км од аеродромот. Хотелот е на 300...
View Details
Available through out the year:
 • Јан
 • Фев
 • Мар
 • Апр
 • Мај
 • Јун
 • Јул
 • Авг
 • Сеп
 • Окт
 • Ное
 • Дек
7 Days
Египет, Црвено море, Хургада 25 мај 2022 6 ноќи All inclusive Skopje Airport од € 972 Содржини Спорт и забава Пикадо Сала за вежбање (Теретана) Тенис...
View Details
Available through out the year:
 • Јан
 • Фев
 • Мар
 • Апр
 • Мај
 • Јун
 • Јул
 • Авг
 • Сеп
 • Окт
 • Ное
 • Дек