HOTEL FLORA SUITES Кушадаси

FLORA SUITES 3+*   ALL INCLUSIVE(NO ALCOHOL)      buss&7 nights

Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата.Лежалки и чадори се бесплатно исто така превоз до плажа е бесплатен.

Овој хотел се наоѓа на околу 6 километри оддалеченост од центарот на градот.

Располага со 104 соби.Собите располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса. Flora Suites хотелот исто така располага со два барови (Lobby Bar, Pool Bar)

Користење на базените,лежалки и чадори покрај базен, Aqua Park, тениско игралиште, кошарка, мини-голф,одбојка,игралиште за деца, билијард, паркинг, анимација се бесплатно

Месеци Термини Цена
  31.05-08.06.2024 256
Jуни 07.06-15.06.2024 276€
  14.06-22.06.2024 345€ stop sale
  21.06-29.06.2024 365€
  28.06-06.07.2024 365€
Јули    
  05.0713.07.2024 385€
  12.07-20.07.2024 385€
  19.07-27.07.2024 385€
  26.07-03.08.2024 385€
Август    
  02.08-10.08.2024 385€
  09.08-17.08.2024 385€
  16.08-24.08.2024 385€
  23.08-31.08.2024 385€
     
Септември 30.08-07.09.2024 350€
  06.09-14.09.2024 300€
  13.09-21.09.2024 300€

  НАПОМЕНА

 • Цените се наведени за пакет аранжман (автобуски превоз и хотелско сместување на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса)
 • Цените се дадени по лице во дво креветна и трo креветна соба.
 • Курс на пресметување 1 еур = 62 ден.
 • Политика за деца за пакет аранжман :
  • Деца од 0 – 5,99 год. – Бесплатно сместување во хотел. ( Повратен автобуски билет 80 eur).
  • Деца од 6 – 11,99 год. – 50% попуст од вкупната цена.
 • “Само хотел ” се одбиват 80 еур од вкупната сума на аранжманот за резервации од 7 ноќи и 8 дена (доколку имате дополнително барања за повише или помалку ноќевања да не контактирате директно).
 • Организиран превоз од: Скопје,Куманово,Тетово,Штип,Велес,Неготино,Гевгелија.
 • Само автобуски билет до Кушадаси:
  • За возрасни : Повратен билет 120 еур. Еден правец 80 еур.
  • За деца: Повратен билет 100 еур. Еден правец 60 еур.

You can send your enquiry via the form below.

HOTEL FLORA SUITES Кушадаси