HOTEL PONZ BOUTIQUE 4*  Кушадаси

 PONZ BOUTIQUE 4*                  BB&HB                            buss&7 nights

Хотелот се наоѓа во делот на Ladies beach дел од градот, додека е оддалечен околу 100 метри од истоимената плажа.Од центарот на Кушадаси е на околу 3 километри.

Во склоп на објектот има базени за возрасни и деца, сончева тераса, бар, рецепција, сеф на рецепција (со доплата), билијард, пикадо, теретана. Исто така, хотелот има сопствен приватен паркинг. Сауна и турска бања се достапни за гостите на хотелот бесплатно. WiFi е бесплатен за гостите на хотелот.

Услугата во хотелот е ноќевање со појадок или полупансион, самопослужување – избор од повеќе јадења по принцип на отворено бифе за појадок и вечера, a’la carte ресторан со европска и традиционална кујна (со доплата).

Хотелот е на 100 метри од Лејдис Бич. Лежалките и чадорите се наплаќаат посебно.

Boutique Hotel Ponz располага со 42 соби на располагање на гостите. Сите соби имаат ТВ, мини фрижидер, клима уред, чајник за кафе/чај, сопствено купатило со туш/када.

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024 389€ BB-421€ HB
  14.06-22.06.2024 445€ BB-477€ HB
  21.06-29.06.2024 445€ BB-477€ HB
  28.06-06.07.2024 550€ BB-582€ HB
Јули    
  05.0713.07.2024 550€ BB-582€ HB
  12.07-20.07.2024 550€ BB-582€ HB
  19.07-27.07.2024 550€ BB-582€ HB
  26.07-03.08.2024 550€ BB-582€ HB
Август    
  02.08-10.08.2024 550€ BB-582€ HB
  09.08-17.08.2024 550€ BB-582€ HB
  16.08-24.08.2024 550€ BB-582€ HB
  23.08-31.08.2024 469€ BB-501€ HB
     
Септември 30.08-07.09.2024 469€ BB-501€ HB
  06.09-14.09.2024 469€ BB-501€ HB
  13.09-21.09.2024 469€ BB-501€ HB

 НАПОМЕНА

 • Цените се наведени за пакет аранжман (автобуски превоз и хотелско сместување со појадок или појадок и вечера)
 • Цените се дадени по лице во дво креветна и трo креветна соба.
 • Курс на пресметување 1 еур = 62 ден.
 • Политика за деца за пакет аранжман :
  • Деца од 0 – 5,99 год. – Бесплатно сместување во хотел. ( Повратен автобуски билет 80 eur).
  • Деца од 6 – 11,99 год. – 50% попуст од вкупната цена.
 • “Само хотел ” се одбиват 80 еур од вкупната сума на аранжманот за резервации од 7 ноќи и 8 дена (доколку имате дополнително барања за повише или помалку ноќевања да не контактирате директно).
 • Организиран превоз од: Скопје,Куманово,Тетово,Штип,Велес,Неготино,Гевгелија.
 • Само автобуски билет до Кушадаси:
  • За возрасни : Повратен билет 120 еур. Еден правец 80 еур.
  • За деца: Повратен билет 100 еур. Еден правец 60 еур.

You can send your enquiry via the form below.

 HOTEL PONZ BOUTIQUE 4*  Кушадаси