My aegan star  4* Кушадаси

My aegan star  4*    all inclusive(inc.alcool)     buss&7 nights

Хотелот е лоциран на 250м од најдолгата плажа во Кушадаси- Long Beach и 7км од центарот на Кушадаси.

Хотелот располага со ресторан кој служи интернационална кујна. Дополнителните содржини вклучуваат лоби бар, снек бар, бар покрај базен, базен, турска бања, сауна, детско игралиште, детски клуб, забава.

Услугата во хотелот е All Inclusive – појадок, ручек, ужина и вечера, полноќна чорба, самопослужување, избор од повеќе јадења (шведска маса), локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. Дополнително се плаќаат сите флаширани пијалоци, свежо цедени овошни сокови, турско кафе и се останато надвор од концептот.

Собите располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција

Плажата на хотелот е песочна, опремена со лежалки и чадори, кои се бесплатни за гостите на хотелот.

Стандардните соби имаат бања со туш, фен, телефон, сеф на рецепција (се доплаќа), мини бар (се доплаќа), ТВ, клима и балкон.

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024 469€
  14.06-22.06.2024 510€
  21.06-29.06.2024 550€
  28.06-06.07.2024 550€
Јули    
  05.0713.07.2024 638€
  12.07-20.07.2024 638€
  19.07-27.07.2024 638€
  26.07-03.08.2024 638€
Август    
  02.08-10.08.2024 638€
  09.08-17.08.2024 638€
  16.08-24.08.2024 638€
  23.08-31.08.2024 638€
     
Септември 30.08-07.09.2024 638€
  06.09-14.09.2024 510€
  13.09-21.09.2024 510€

  НАПОМЕНА

 • Цените се наведени за пакет аранжман (автобуски превоз и хотелско сместување на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса)
 • Цените се дадени по лице во дво креветна и трo креветна соба.
 • Курс на пресметување 1 еур = 62 ден.
 • Политика за деца за пакет аранжман :
  • Деца од 0 – 5,99 год. – Бесплатно сместување во хотел. ( Повратен автобуски билет 80 eur).
  • Деца од 6 – 11,99 год. – 50% попуст од вкупната цена.
 • “Само хотел ” се одбиват 80 еур од вкупната сума на аранжманот за резервации од 7 ноќи и 8 дена (доколку имате дополнително барања за повише или помалку ноќевања да не контактирате директно).
 • Организиран превоз од: Скопје,Куманово,Тетово,Штип,Велес,Неготино,Гевгелија.
 • Само автобуски билет до Кушадаси:
  • За возрасни : Повратен билет 120 еур. Еден правец 80 еур.
  • За деца: Повратен билет 100 еур. Еден правец 60 еур.

You can send your enquiry via the form below.

My aegan star  4* Кушадаси