SENTINUS BEACH HOTEL 4* Кушадаси

SENTINUS BEACH HOTEL 4*              AI.                            buss&7 nights

Хотелот е лоциран на самата плажа Long Beach. Располага со приватна песочна плажа со бесплатно користење на лежалки и чадори.

Овој хотел се наоѓа 6км одалечен од центар на градот.

Хотелот располага со вкупно 102 соби.Собите располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса)

Хотелот располага со A la carte ресторан и е богат со американска и турска кујна којшто можете да го користите за појадок,ручек и вечера.(А la carte ресторанот е со доплата).

Користење на базените,лежалки и чадори покрај базен, шеталиште, паркинг, анимација се бесплатно.

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024 317€
  14.06-22.06.2024 317€
  21.06-29.06.2024 317€
  28.06-06.07.2024 413
Јули    
  05.0713.07.2024 413€
  12.07-20.07.2024 413€
  19.07-27.07.2024 413€
  26.07-03.08.2024 413€
Август    
  02.08-10.08.2024 413€
  09.08-17.08.2024 413€
  16.08-24.08.2024 413€
  23.08-31.08.2024 413€
     
Септември 30.08-07.09.2024 317€
  06.09-14.09.2024 317€
  13.09-21.09.2024 317€

  НАПОМЕНА

 • Цените се наведени за пакет аранжман (автобуски превоз и хотелско сместување на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса)
 • Цените се дадени по лице во дво креветна и трo креветна соба.
 • Курс на пресметување 1 еур = 62 ден.
 • Политика за деца за пакет аранжман :
  • Деца од 0 – 5,99 год. – Бесплатно сместување во хотел. ( Повратен автобуски билет 80 eur).
  • Деца од 6 – 11,99 год. – 50% попуст од вкупната цена.
 • “Само хотел ” се одбиват 80 еур од вкупната сума на аранжманот за резервации од 7 ноќи и 8 дена (доколку имате дополнително барања за повише или помалку ноќевања да не контактирате директно).
 • Организиран превоз од: Скопје,Куманово,Тетово,Штип,Велес,Неготино,Гевгелија.
 • Само автобуски билет до Кушадаси:
  • За возрасни : Повратен билет 120 еур. Еден правец 80 еур.
  • За деца: Повратен билет 100 еур. Еден правец 60 еур.

You can send your enquiry via the form below.

SENTINUS BEACH HOTEL 4* Кушадаси